در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 25 تیر 1399
 • در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار به عنوان غرفه برتر معرفی شد

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، در روز پایانی بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار، غرفه دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان "غرفه برتر" معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت. در مراسم اهداء لوح تقدیر،مسئولین عالی رتبه وزارت علوم،تحقیقات و فناوری آقایان دکتر شریفی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری امور پژوهشی وزارت علوم ، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم و دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری و دکتر باستی دبیر اجرایی بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش،فناوری و فن بازار حضور داشتند.

  سطح فناوری ارائه شده، حضور صاحبان فناوری، چیدمان، ارائه مناسب فناوری‌ها در غرفه، حضور مسئول غرفه و تعامل با بازدیدکنندگان و متقاضیان فناوری، بررسی امکان تجاری سازی و برگزاری کارگاه های آموزشی مرتبط با صنعت از شاخص‌های انتخاب غرفه برتر در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار بود.

  این نمایشگاه با تاکید بر تداوم همکاری بین پژوهشگران و فناوران، برقراری ارتباط با مراکز صنعتی و تولیدی و تجاری سازی یافته های پژوهش و فناوری در روز جمعه 29 آذرماه 1398 به کار خود پایان داد.

  نظرات کاربران

 • اذان صبح
  طلوع خورشيد
  اذان ظهر
  غروب خورشيد
  اذان مغرب
  نیمه شب شرعی
  اوقات به افق:
  دقت 3± دقیقه
 • برگزاری کارگاه ها و دوره ها
 • ثبت شماره تلفن همراه دانشجویان